Najładniejsze meble do kuchni

Szukając mebli do naszej nowej kuchni, idziemy do kolejnego sklepu meblowego, chociaż powinniśmy chyba wrócić do domu i zmierzyć dokładnie powierzchnię, którą zamierzamy umeblować. Ale trzeba koniecznie zobaczyć jakieś inne meble do kuchni. Całkiem blisko jest zestaw podobny do tego, który oglądaliśmy wcześniej, tylko jaśniejszy.

Mały zestaw mebli kuchennych oraz zestaw do dużej kuchni

Zwiedzając salony meblowe, znalazłam kuchnię w kolorze seledynowym – tyle że są to meble aluminiowe. Ciekawe – trochę mało tych szafek: dwie stojące, zlewozmywak, a na ścianie trzy szafki wiszące, jedna z nich mała – nad okapem. Do małego pomieszczenia takie meble kuchenne mogą być akurat, jednak jakoś tłumów nie ściągają, a przecież to absolutna nowość.

Wygodne meble do dużej kuchni

Minęły czasy, gdy kuchnie były niewielkie i bardzo ciasne, a w nich tylko najpotrzebniejsze meble. Teraz, w nowo otwartym sklepie są nowoczesne meble kuchenne przynajmniej w kilku wersjach. A zatem – idziemy zwiedzać, każdy zestaw jest w innym kolorze. Najpierw jasny brąz – korpus tych mebli wykonany z wiśniowego drzewa, laminowany, a front z olchy. Bardzo podobają mi się te meble kuchenne. Wiszących szafek jest sześć, a na podłodze stoją cztery obszerne szafki i komplet szuflad. Ten zestaw można podziwiać, bo wygląda na bardzo elegancki.